Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
UMV-RP | Forum

Résumé

Jok'air Padawan Spammer

Hors ligne Hors ligne
Messages:
197 (0.505 par jour)
Sexe:
Homme
Âge:
N/A
Nom InGame:
Eddison_Osman
Inscrit le:
27 12 2016, 22:51:47
Temps local:
22 01 2018, 19:17:54
Dernière visite:
24 11 2017, 16:14:23
Signature:
Unë jam shqiptar - I lindur me një oreks të madh - të qenit shqiptar është një detyrë - Mos të tregojë se është një dëshpërim - Kanë gojë të madhe është krenaria e tij - Kjo është ajo që na bën të respekt - por në qoftë se ju " jo si shqiptar - Pra, ju është shikimi ynë armik - dhe këshilla nga miqtë - Break fast tuaj hapësirë im gjallë!